کانتینر پر

کانتینر پرپایانه های اختصاصی شرکت پدیدآوران امید پارس با برخورداری از محوطه هایی به مجموع مساحت ۲۲ هکتار و بهره مندی از تسهیلات پایانه ای و ناوگان تجهیزاتی کامل در بندر شهیدرجایی در شمار  بهترین مراکز ارائه کننده خدمات پذیرش، انبارش، ارزیابی، و تحویل دهنده کانتینرهای پر در راهبردی ترین بندر کشور به شمار می آیند. این پایانه ها از نظر سازه، زیرساخت اطلاعاتی، سیستم های مدیریت و برخورداری از منابع انسانی کارآزموده و مجرب در شمار بهترین پایانه های پشتیبانی در سطح بنادر تجاری کشور بوده و به دلیل سابقه دیرین شان در ارائه خدمات کیفی به صاحبان کالا و خطوط کشتیرانی جزو برندهای مطرح در صنعت پایانه داری بنادر کشور به شمار می آیند.
علاوه براین شرکت پدیدآوران امید پارس در پایانه های اختصاصی خود دارای مجوز و امکانات زیرساختی، تجهیزاتی و انسانی کامل برای تفکیک بارنامه های مشترک و اجرای عملیات «محموله گشایی (استریپ)» کانتینرهای پر ، محموله بندی کالاهای تفکیک شده و تحویل دهی آنها به هر یک از صاحبان این گونه محموله ها است.
شرکت پدیدآوران امید پارس همواره در پی ارائه بهترین خدمات و تسهیلات پایانه ای از نظر صرفه، سرعت، ایمنی و امنیت به مشتریان خود است و در این زمینه همیشه ارتقای رضایت مشتریان را جزو اصلی ماموریت کسب و کار خود می انگارد.